Plán akcí 1.11.2017 - 30.11.2017

  • 1.11.
    Středa
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    bruslení
    07:55 - 09:35
  • 2.11.
    Čtvrtek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Den otevřených dveří
    09:50 - 10:35
    Burza škol - Alešova ul.
    11:45 - 14:30
  • 3.11.
    Pátek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
  • 4.11.
    Sobota
  • 5.11.
    Neděle
  • 6.11.
    Pondělí
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
  • 7.11.
    Úterý
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Motani-Záhadná Namibie
    09:50 - 12:25
    Motani-Záhadná Namibie
    09:50 - 12:25 Motani-Záhadná Namibie
    Motani-Záhadná Namibie
    09:50 - 12:25 Motani-Záhadná Namibie
    divadlo Turnov
    12:00 - 13:30 Motani-Nezkrocená Brazílie
  • 8.11.
    Středa
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Plavání
    10:45 - 13:20
    Plavání
    12:35 - 14:25
  • 9.11.
    Čtvrtek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Sklostroj
    07:55 - 13:20
    Poetika
    07:55 - 13:20
    Pohár starosty-starší ž.
    09:50 - 12:25
    Projekt Jizerky- Němci
    09:50 - 14:25 návštěva naší školy, města
    Pohár starosty-mladší ž.
    10:45 - 13:20
  • 10.11.
    Pátek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    výlet 8.A - chalupa
    Sportovní hrátky s deváťáky
    10:45 - 11:30
    sportovní hrátky s prvňáky
    10:45 - 11:30
  • 11.11.
    Sobota
    výlet 8.A - chalupa
  • 12.11.
    Neděle
  • 13.11.
    Pondělí
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
  • 14.11.
    Úterý
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Okresní kolo v plavání
    07:55 - 13:20
  • 15.11.
    Středa
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    KAMAX - exkurze
    07:55 - 11:30
    KAMAX - exkurze
    09:50 - 13:20
  • 16.11.
    Čtvrtek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    brusle
    07:55 - 09:35
  • 17.11.
    Pátek
  • 18.11.
    Sobota
  • 19.11.
    Neděle
  • 20.11.
    Pondělí
    Seminář - Post Bellum
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
  • 21.11.
    Úterý
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Zákoník práce ve školské praxi
  • 22.11.
    Středa
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Knihovna
    07:55 - 09:35
    Beseda s p. Hlaváčkem - Příběhy bezpráví
    09:50 - 11:30
    Knihovna
    09:50 - 11:30
    Beseda s p. Hlaváčkem - Příběhy bezpráví
    11:40 - 12:25
    Beseda s p. Hlaváčkem - Příběhy bezpráví
    11:40 - 13:20
  • 23.11.
    Čtvrtek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Terezín- seminář
    Metodik prevence
    09:50 - 15:15
    Banket
    11:45 - 13:30
  • 24.11.
    Pátek
    Metodik prevence
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Terezín- seminář
    Olympiáda z Dějepisu - 8. + 9.roč.
    07:55 - 09:35
  • 25.11.
    Sobota
  • 26.11.
    Neděle
  • 27.11.
    Pondělí
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Seminář - Paměti národa
  • 28.11.
    Úterý
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Kamenářský dům - vánoční dílnička
    09:50 - 11:30
    Olympiáda z Čj - 8. + 9.roč.
    12:35 - 14:25
  • 29.11.
    Středa
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Přednáška SPP dyslexie
    Knihovna
    07:55 - 08:40
    Knihovna
    08:50 - 09:35
  • 30.11.
    Čtvrtek
    Výstava Stromy- Městská knihovna A. Marka
    Brusle
    07:55 - 09:35
    Třebechovice, planetárium - exkurze
    07:55 - 13:20
    První pomoc
    08:50 - 09:35
    První pomoc
    09:50 - 10:35
    Brusle
    09:50 - 11:30

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"