Events 4/1/2024 - 4/30/2024

  • 1/4
    Monday
  • 2/4
    Tuesday
  • 3/4
    Wednesday
    Žáby - 3. A
    07:55 - 09:35
    Olympiáda z matematiky - okres
    07:55 - 14:35
    Žáby - 3. B
    09:50 - 11:30
  • 4/4
    Thursday
    Dolánky - 2. C
    07:55 - 12:25
    Muzeum - 4. A
    07:55 - 13:20
    Zápis do 1. třídy
    10:00 - 17:00
    Plavání - 8. D
    10:45 - 13:20
    Školení - EDUZMĚNA
    10:45 - 14:35
  • 5/4
    Friday
    Testování
    07:55 - 09:35
    Testování 9. ročníku
    07:55 - 11:30
    Fotbal - starší žáci
    07:55 - 13:20
    Dům přírody - 6. A
    07:55 - 13:20
    Školení
    08:50 - 10:35
    Testování
    09:50 - 11:30
    Spaní ve škole - 6. C
    17:00 - 23:45
  • 6/4
    Saturday
  • 7/4
    Sunday
  • 8/4
    Monday
    Konference AI
    Mapování - 8. A
    07:55 - 09:35
    Dolánky - přírodovědná vycházka
    07:55 - 11:30
    Mapování - 8. C
    09:50 - 11:30
    Tandem
    10:45 - 11:30
  • 9/4
    Tuesday
    Praha - 5. BC
    Vypráví jen někdo - recitační soutěž
    08:50 - 11:30
  • 10/4
    Wednesday
    Hejného metoda
    07:55 - 14:35
  • 11/4
    Thursday
    Školení
    Plavání - 6. B
    10:45 - 13:20
    Přespávání v družince - 2. C
    17:00 - 23:45 OP JAK
  • 12/4
    Friday
    Přijímací zkoušky - 9.ABC
    Divadlo - Atom a Kala - 6. A,B
    08:50 - 09:35
    Divadlo - Atom a Kala - 6. C, 7. C
    09:50 - 10:35
  • 13/4
    Saturday
  • 14/4
    Sunday
  • 15/4
    Monday
    Školení
    Přijímací zkoušky - 9.ABC
    Národní divadlo - 8.B
    OP JAK
    Sochy
    08:50 - 09:35
    Sochy
    09:50 - 10:35
    Sochy
    10:45 - 11:30
  • 16/4
    Tuesday
    Mini ZOO Mladá Boleslav - 6. A
    Školení
    07:55 - 11:30
    TEMPL - Mladá Boleslav - 6. B
    07:55 - 14:35
    Pedagogická rada
    14:30 - 16:00
  • 17/4
    Wednesday
    Hejného metoda
    07:55 - 12:25
    TEMPL - Mladá Boleslav- 6. C
    07:55 - 14:35
    Práce s parlamentem
    09:50 - 13:20
  • 18/4
    Thursday
    Sportovní den - 4. AB
    07:55 - 13:20
    TEMPL - Mladá Boleslav - 7. B
    07:55 - 14:35
    Plavání - 6. C
    10:45 - 13:20
    Školení - Radnice
    14:00 - 15:00
    Přespávání v družince - 2. A
    17:00 - 23:45 OP JAK
  • 19/4
    Friday
    Naivní divadlo Lbc - 4. AB
    07:55 - 10:35 Kabinet zázraků
    TEMPL - Mladá Boleslav - 7. A
    07:55 - 14:35
    Testy - čtenářská gramotnost - 6. C
    09:50 - 10:35
    Divadlo Turnov - Mauglí - 2. ABC
    09:50 - 11:30
    Tandem
    10:45 - 11:30
  • 20/4
    Saturday
  • 21/4
    Sunday
  • 22/4
    Monday
  • 23/4
    Tuesday
    Osvětim
    Osvětim
    Žáci rozděleni do 9.A, 9.B
    TEMPL - Mladá Boleslav - 6. A
    07:55 - 14:35
    p. Frýdová - Právní odpovědnost - 9.B
    08:50 - 09:35
    p. Frýdová - Právní odpovědnost - 9.A
    09:50 - 10:35
  • 24/4
    Wednesday
    Osvětim
    Osvětim
    Žáci rozděleni do 9.A, 9.B
    TEMPL - Mladá Boleslav - 7. C
    07:55 - 14:35
    SRPDŠ
    15:30 - 16:30
  • 25/4
    Thursday
    Historiáda
    Mapování - 4. A
    07:55 - 09:35
    Digitální gramotnost - testování - 9.A
    07:55 - 09:35
    OVOV - 2.stupeň
    07:55 - 13:20
    Metody práce s knihou
    07:55 - 14:35
    Digitální gramotnost - testování - 9.B
    09:50 - 11:30
    Mapování - 4. B
    10:45 - 12:25
  • 26/4
    Friday
    Historiáda
    Digitální gramotnost - testování - 9.C
    07:55 - 09:35
  • 27/4
    Saturday
  • 28/4
    Sunday
  • 29/4
    Monday
    Terezín
  • 30/4
    Tuesday
    4boj - 2.stupeň
    p. Frýdová - Právní odpovědnost - 9.C
    08:50 - 09:35
    p. Frýdová - Právní odpovědnost - 8. C
    09:50 - 10:35

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"